Від чого залежить відновлення війни та укладення угоди? Президент Дональд Трамп заявив, що невигідна для США угода з Іраном стане тією межею, після якої Америці знову доведеться відновити атаки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його інтерв'ю для Fox News, уривок якого опублікував Clash Report. Читайте також: Трамп загрожує кожному одинадцятому жителю планети, підрахували в CNN Під час бесіди Трамп назвав іранських переговірників "чудовими" і "хитрими". При цьому зазначив, що в кінцевому підсумку всі карти в переговорному процесі знаходяться у США. "Угода, яка була б нам невигідна, це і є та межа. Я прораховую варіанти, подивимося що буде, я так і роблю. Я веду переговори, вони чудові переговорники, вони хитрі. Але зрештою всі козирі у нас, тому що ми перемогли їх у військовому плані", - сказав президент США. Трамп не піде на невигідну угоду Варто зазначити, що кілька годин тому глава Мінфіну США Скотт Бессент виступив перед пресою. Він зазначив, що потенційна угода США з Іраном залежатиме від того, чи підтримає її президент Дональд Трамп. "Усе залежить від того, чого хоче президент. І президент Трамп не збирається укласти погану угоду для американського народу", - сказав Бессент. Він відмовився підтвердити умови попередньої угоди, якої досягли сторони, але наполягав на тому, що будь-яка угода має відповідати вимогам Трампа. Серед таких:
- передача іранського високозбагаченого урану;
- відмова Ірану від розробки ядерної зброї;
- забезпечення вільного судноплавства через Ормузьку протоку.