Гауляйтер Развожаєв визнав проблему і просить мешканців "поставитися з розумінням" В окупованому Севастополі почалися перебої з пальним. На заправках мережі ТЕС та АТАН тимчасово зник бензин АІ-92 та АІ-95. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву так званого "губернатора" окупованого Севастополя Михайла Развожаєва. Читайте також: Волгоградський НПЗ зупинив роботу, під Ярославлем палають гігантські резервуари За словами Развожаєва, наразі на АЗС у наявності лише дизельне паливо "ДТ ультра" - і то не на всіх станціях. Постачання бензину очікують протягом дня. "Зберігаються логістичні складнощі, причини яких відомі. Уряд Севастополя і керівництво Республіки Крим роблять усе можливе, щоб нормалізувати обстановку в найкоротші терміни", - написав гауляйтер. Він також зазначив, що питання постачання пального на Кримський півострів "контролюють Міненерго та Мінтранс РФ". Не лише Севастополь За даними місцевих ТГ-каналів, перебої з бензином і дизелем фіксують на АЗС по всьому окупованому півострову. Місцеві канали публікують інтерактивні карти заправок і причини дефіциту: регулярні атаки на російські НПЗ і кратне збільшення ударів по так званому сухопутному коридору в Крим, який проходить через окуповані території півдня та сходу України. Раніше Развожаєв вже повідомляв, що в Севастополі обмежили продаж бензину 20 літрами в одне авто, а дизпаливо продають за талонами. Удари по "коридору" 29 травня в ГУР Міноборони України заявили про "вогневий контроль" над ділянками коридору Крим - Донецьк і опублікували відео атак на російську військову техніку та бензовози. Раніше РБК-Україна повідомляло, що ще 22 травня в окупованому Севастополі ввели ліміт на продаж пального - не більше 20 літрів в одну каністру або машину. Тоді ж 18 травня Сили оборони уразили НПЗ "Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез" у Кстово, який на дві доби зупинив половину потужностей. Удари тривають. 28 травня українські сили уразили Туапсинський НПЗ - одне з найбільших нафтопереробних підприємств півдня Росії, яке виробляє пальне для російської армії.