Атака сталася близько полудня Сьогодні близько полудня російські терористи атакували залізничну інфраструктуру та рухомий склад у Запоріжжі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Укрзалізниці. Читайте також: Росіяни рознесли дронами вокзал у Шостці: що з пасажирами і чи ходять поїзди Ворог продовжує атакувати цивільну залізничну інфраструктуру. Внаслідок удару загинув машиніст, ще двоє залізничників отримали поранення. Також унаслідок атаки пошкоджено електровоз і тепловоз. Двом постраждалим залізничникам надається медична допомога. Нагадаємо, на початку березня у Криворізькому районі Дніпропетровської області дрон влучив у вагон приміського поїзда під час руху - одна людина загинула, ще десятеро отримали поранення. 13 квітня на Дніпропетровщині ворог завдав удару поблизу локомотиву вантажного поїзда - тоді завдяки завчасній евакуації ніхто не постраждав. Вночі 30 травня росіяни прямим влучанням кількох десятків "Шахедів" знищили будівлю вокзалу у Шостці Сумської області, також пошкоджена інфраструктура станції - жертв серед пасажирів і працівників не було