Що саме потрапило під приціл та які наслідки атаки? Американські військові завдали ударів по іранських радарах і командних пунктах управління дронами у відповідь на збиття власного безпілотника. Удари відбулися в суботу та неділю, попри чинне перемир'я. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CENTCOM. Читайте також: Ізраїль вимагає у США "зелене світло" на нові удари, поки "Хезболла" атакує ЦАХАЛ (відео) Що сталося Центральне Командування Збро́йних сил США повідомило, що завдало ударів по об'єктах у Горуку та на острові Кешм в Ірані - знищено радари та командні пункти управління дронами. Приводом стало збиття Іраном американського безпілотника MQ-1, який діяв над міжнародними водами. У відповідь американські винищувачі знищили:
- іранські засоби протиповітряної оборони;
- наземну станцію управління;
- два дрони-камікадзе, які становили загрозу для суден у регіоні.