Киянка стала найкращою на етапі Континентального туру в польському Білостоку Бронзова призерка Олімпійських ігор-2024 у стрибках у висоту Ірина Геращенко, яка у червні минулого року стала мамою, виграла перші міжнародні змагання після повернення у великий спорт. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт змагань. Читайте також: Українська чемпіонка Ярослава Магучіх розпочала літній сезон із "золота" в Марокко "Золото" з рекордом Для Ірини це був другий старт літнього сезону-2026 після успіху на Діамантовій лізі в китайському Сямені, де вона взяла "срібло" (1,97 м) на подвійному подіумі з Юлією Левченко. У Польщі боротьба видалася напруженою:
- Чотири перші висоти українка взяла без помилок. Після планки 1,87 метра у секторі залишилося чотири атлетки, причому без осічок йшли лише Геращенко та фінка Елла Джунніла.
- На висоті 1,90 метра Ірина змусила вболівальників понервувати, підкоривши її лише з третьої спроби. Цей рубіж подолали тільки українка та фінка.
- Долю першого місця вирішила висота 1,93 метра – її з останньої спроби взяла лише Геращенко.
- Уже в статусі переможниці Ірина з першого ж стрибка підкорила 1,96 метра, що стало новим рекордом турніру в Білостоку. Після цього українка штурмувала новий особистий рекорд – 2,01 метра (чинний становить 2,00 м), проте ця висота поки не підкорилася.
Переглянути цей допис в InstagramРезультати змагань:
- Ірина Геращенко (Україна) – 1,96 м
- Елла Джунніла (Фінляндія) – 1,90 м
- Крістіна Овчіннікова (Казахстан) – 1,87 м
- Солен Жікель (Франція) – 1,87 м