Зупинила чотириразову чемпіонку, виграла 17-й матч поспіль на ґрунті й тепер готується знищити принципову суперницю Марта Костюк уперше в історії України пробилася до півфіналу престижного Ролан Гаррос. У запеклому трисетовому українському дербі 23-річна киянка здолала титуловану Еліну Світоліну. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат матчу. Читайте також: Усі у захваті від Марти: легенди тенісу в шоці після знищення Свьонтек на Ролан Гаррос У вівторок, 2 червня, на кортах Парижа завершилася унікальна та історична подія для вітчизняного спорту. Дві найкращі тенісистки країни розіграли між собою путівку до 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. У наднапруженому поєдинку Марта Костюк обіграла Еліну Світоліну та стала першою українкою в історії, яка зіграє у жіночому півфіналі цього ґрунтового Грендслему. Три сети шаленої драми: як пройшло українське дербі Тенісне протистояння на головному стадіоні імені Філіпа Шатріє тривало 1 годину і 51 хвилину. Дівчата продемонстрували справжні спортивні гойдалки:
- Перший сет: Костюк зі старту захопила ініціативу, забравши три гейми поспіль. Попри спроби Світоліної наздогнати суперницю, Марта впевнено закрила партію - 6:3.
- Другий сет: Еліна оформила дзеркальну відповідь, повівши 3:0. У важкому восьмому геймі з четвертої спроби Світоліна таки дотиснула опонентку - 6:2 на користь експершої ракетки України.
- Вирішальний сет: Українки розпочали з нервового обміну геймами, але наприкінці Костюк увімкнула божевільний темп, виграла чотири останні гейми поспіль і вирвала історичну перемогу - 6:2.