Організатори третього Грендслему сезону оприлюднили офіційні списки тенісистів. Українські тенісисти Віталій Сачко та Вероніка Подрез потрапили до заявки кваліфікаційного раунду Вімблдону-2026. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт турніру. Читайте також: "Як можна спокійно спати?": Костюк після перемоги жорстко рознесла росіянку Андрєєву Найкращий сезон Подрез У жіночій кваліфікації виступить 19-річна Вероніка Подрез, яка вдруге стартуватиме на турнірах рівня Грендслем. Цього року тенісистка дебютувала на рівні мейджорів – зіграла перше відбіркове коло на Ролан Гаррос. Українка продовжить найуспішніший сезон кар'єри, у квітні пробившись до фіналу турніру WTA 250 у французькому Руані через кваліфікацію. Тоді у фіналі Подрез програла дербі Марті Костюк і стала 14-ю українською фіналісткою в історії жіночого туру. Невтішна серія Сачка У чоловічій кваліфікації виступить перша ракетка України Віталій Сачко. 28-річний тенісист спробує вперше пробитися до основної сітки мейджорів та Вімблдону, де тричі вибував у першому раунді відбору. У нинішньому сезоні Сачко вже відзначився виходом до основи турніру ATP 500 у Мюнхені через кваліфікацію. Тоді українець здобув перемогу над представником топ-100 – боснійцем Даміром Джумхуром і втретє в кар'єрі потрапив до основної сітки змагань цієї серії. Рекорд у основі Водночас визначився список тенісистів, які напряму потрапили до основної сітки Вімблдона у 2026 році. У жіночому одиночному розряді виступлять одразу сім українських тенісисток. Усього у заявці перебувають 104 спортсменки. За позиціями у світовому рейтингу до основи відібралися:
- Еліна Світоліна
- Марта Костюк
- Даяна Ястремська
- Юлія Стародубцева
- Олександра Олійникова
- Ангеліна Калініна
- Дарія Снігур