Дві перші ракетки України закріпилися у рейтингу найкращих тенісисток сезону Дві перші ракетки України, Еліна Світоліна та Марта Костюк, наразі перебувають у першій вісімці чемпіонської гонки WTA. Позиції наших спортсменок залишаться незмінними незалежно від результату фінального матчу Ролан Гаррос. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на оновлені дані Жіночої тенісної асоціації. Читайте також: Абсолютно топова компанія: Костюк повторила унікальний успіх найвеличніших тенісисток століття На яких місцях українки Еліна Світоліна (WTA 7), діставшись чвертьфіналу французького мейджора, вийшла на 4-й рядок у чемпіонській гонці. Натомість Марта Костюк (WTA 15) піднялася на 7-ме місце завдяки виходу до півфіналу. Чемпіонська гонка – це щорічний рейтинг, який ведеться з самого початку сезону і відображає успішність гравців у поточному календарному році. Вісім найкращих тенісисток за підсумками цих перегонів отримують прямі путівки на престижний Підсумковий турнір WTA, який традиційно проводиться у листопаді. Поточна вісімка відбору на Підсумковий турнір станом на 5 червня має такий вигляд:
- Аріна Соболенко – 4510 очок
- Єлена Рибакіна (Казахстан) – 4388
- Мірра Андрєєва – 4228
- Еліна Світоліна (Україна) – 3890
- Джессіка Пегула (США) – 3195
- Коко Гофф (США) – 2703
- Марта Костюк (Україна) – 2495
- Кароліна Мухова (Чехія) – 2410