UkraineNews

У Криму почався дефіцит продуктів: полиці з цукром і гречкою порожніють

На що скаржаться жителі Криму і які обмеження вводять магазини? В окупованому Криму крім паніки через відсутність бензину почалися вже й інші проблеми. Зокрема, люди дедалі частіше скаржаться на дефіцит продуктів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram NEXTA Live та інші пабліки. У публікаціях ідеться, що в магазинах починається штучний дефіцит через паніку людей. Як результат, першими під удар потрапили товари першої необхідності, а саме - цукор, рис, гречка, сіль, борошно, олія та макарони. Тим часом у деяких магазинах уже запровадили обмеження на продаж в одні руки не більше трьох одиниць товару. Причиною такого рішення стала як вищезгадана паніка, так і проблеми з логістикою. Читайте також: Окупований Крим перейшов на талони, Москва - на ліміти. Чи закінчиться бензин у Росії? Наразі в соцмережах з'являються відео, на яких видно, що полиці магазинів справді спорожніли і деяких товарів просто немає в наявності. Що ще відомо Нагадаємо, вчора у ЗМІ теж була інформація, що наслідки ударів України по логістичних вузлах і нафтобазах почали впливати на роздрібну торгівлю в Криму. Однак у матеріалах згадувалися лише обмеження в Севастополі. Також ми писали, що на території Криму введено жорсткі ліміти на купівлю палива. Зокрема, російські окупанти обмежили продаж марки АІ-95, а після і на бензин АІ-92. У пріоритеті так звана "влада" залишила лише паливо для комунального та соціального транспорту, а звичайні цивільні люди змушені купувати бензин за талонами.