Що відомо про наслідки атаку та перші наслідки? Росіяни в ніч на 7 червня та зранку цього ж дня атакували місто Запоріжжя. Через це у місті фіксується частковий блекаут. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави Запорізької ОВА Івана Федорова. Згідно його дописів, ворог намагався атакувати регіон на протязі всієї ночі. Зокрема, була загроза застосування дронів, керованих авіабомб і навіть оголошували тривогу через загрозу застосування балістики. Станом на ранок окупанти продовжили свої атаки в по області, включаючи Запоріжжя. Як наслідок, ворожий обстріл призвів до часткового блекауту. "Через атаку ворога один із районів Запоріжжя частково знеструмлено. Енергетики вже працюють, щоб заживити споживачів", - йдеться у повідомленні. Новина доповнюється...