На тлі провокаційних заяв чоловіка Полякової "Дорослі дівчата" востаннє вийшли разом на сцену Маша Єфросиніна висловилася про спільний виступ з Олею Поляковою. Після скандалів зірковий тандем оголосив про кінець проєкту "Дорослі дівчата", а 6 червня в Одесі відбувся фінальний концерт. Як повідомляє РБК-Україна, на своїй сторінці в Instagram Єфросиніна висловилася про зустріч з Поляковою та з гумором прокоментувала скандал. Більше цікавого: Полякова відхрестилася від різких слів чоловіка про Єфросиніну та "мажора" Що сказала Єфросиніна Так, Маша показала відео з фінального виступу й залишила цікавий підпис. В ньому вона іронічно прокоментувала чутки й слова чоловіка Полякової. "Заср*нка й лицемірка. Ми - двоє із ларця. Беріть попкорн, шановні. Займаємо місця", - написала ведуча. Відомо, що під час заходу Оля і Маша неодноразово торкалися теми скандалів. Вони жартували про слова Вадіка, реакцію фанів та особисті образи. Але чи дійсно "дорослим дівчатам" вдалося забути про образи - невідомо.
Переглянути цей допис в InstagramУ коментарях під відео з'явилося чимало бурхливих реакцій. Користувачі пишуть:
- "Дуже смішно"
- "Це було круто! Коли всі казали: ну все, це кінець. А виявилось, що це початок інших ще більш міцних стосунків між подругами"
- "Авжеж, ніхто окрім вас не знає, як воно всередині проживається, проте говорити відкрито і про складне, а ще і з гумором - це фантастична сила і бонус дорослості"
- "Виступ був феєричним! Красиве закінчення проєкту!"
- "Доросла дружба психологічно зрілих жінок".