Де на фронті зараз найгарячіше? У травні Сил оборони України звільнили на 100 квадратних кілометрів території більше, ніж втратили, та вперше вдарили по об'єктах ВПК у Москві й Підмосков'ї. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву головкома ЗСУ Олександра Сирського. "Ситуація на фронті залишається складною та динамічною. Противник не припиняє спроб просування на сході та півдні України, а кількість бойових зіткнень суттєво зросла. Найбільш інтенсивні бої тривають на Покровському, Олександрівському та Гуляйпільському напрямках", - зазначив він. Читайте також: Дрони ССО уразили військово-морську базу РФ за 1000 км від України Українські військові продовжують зберігати ініціативу на окремих ділянках. За результатами активних дій у травні співвідношення звільнених і втрачених територій становить майже +100 кв. км на користь України. Сирський наголосив, що загалом від початку року звільнено понад 600 кв. км української землі. Ураження ворога та мільярдні збитки РФ Протягом місяця українські війська завдали тисячі результативних ударів по військових об’єктах противника:
- підрозділи безпілотних систем уразили понад 88 тисяч цілей та знешкодили понад 30,5 тисяч російських окупантів;
- засоби Front та Middle продовжили системно знищувати російські штаби та арсенали;
- засобами Deep Strike уражено 111 ворожих об’єктів військово-промислового комплексу, енергетики та паливної інфраструктури, які працюють на армію РФ.