Тіло не витримало навантажень: після феноменальної серії перемог українська тенісистка неочікувано знялася з турніру Друга ракетка України та 12-й номер світового рейтингу Марта Костюк офіційно знялася з престижного трав'яного турніру WTA 500 Queen's Club у Лондоні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційне повідомлення WTA Insider. Читайте також: Абсолютно топова компанія: Костюк повторила унікальний успіх найвеличніших тенісисток століття Прикра відмова після неймовірного злету Сьогодні, 9 червня, Марта Костюк мала відкрити свій трав'яний сезон поєдинком першого раунду проти юної 17-річної господарки кортів, британки Міки Стойсавлевич. Проте українка змішена була зачехлити ракетку ще до початку гри. Причиною такого радикального кроку стала травма щиколотки правої ноги, яку спортсменка отримала напередодні старту. Місце Марти в основній сітці лондонського турніру екстрено віддали хорватці Донні Векич, яка пройшла далі у статусі "лакі-лузера»" Ця новина стала шоком для вболівальників, адже Костюк підходила до британських змагань на піку своєї кар'єри:
- Вона видала феноменальну серію із 17 перемог поспіль на ґрунті;
- Стала тріумфаторкою супертурніру WTA 1000 у Мадриді;
- Дійшла до півфіналу Ролан Гаррос-2026, де її неймовірну ходу зупинила лише майбутня чемпіонка Парижа Мірра Андрєєва.