Підопічні Олександра Рябоконя гарантували собі місце серед найкращих команд країни Київський "Лівий Берег" завоював право виступати в українській Прем'єр-лізі на наступний сезон. У вирішальній дуелі "лелеки" залишили за бортом вищого дивізіону "Олександрію". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Читайте також: Нове ім'я в УПЛ: учасник єврокубкових перегонів міняє назву, кольори та логотип УПЛ. Перехідні матчі "Лівий Берег" – "Олександрія" – 1:0 (перший матч – 1:1) Гол: Банада, 45 Крах віце-чемпіонів Для "Олександрії" цей результат став справжньою катастрофою. Після історичного "срібного" сезону-2024/25, команда повністю провалила поточний чемпіонат. "Жовто-чорних" не врятувало навіть екстрене повернення на тренерський місток Володимира Шарана, а також несподіваний подарунок від львівського "Руха", який знявся з перехідних матчів і подарував олександрійцям другий шанс. Таким чином, "Лівий Берег", який минулого року залишили УПЛ після дебютного сезону, повернувся до футбольної еліти. Тепер у найвищому дивізіоні знову гратимуть три столичні колективи – "Динамо", "Оболонь" та "Лівий Берег". "Олександрія" ж уперше з сезону-2014/15 вимушена відправитися до Першої ліги. Раніше ми розповіли, хто з українських команд і в яких єврокубках гратиме в наступному сезоні.