"Біло-сині" розпочинають підготовку до єврокубкового сезону Київське "Динамо" офіційно вийшло з літньої відпустки та розпочало активну підготовку до старту сезону-2026/2027. У неділю, 14 червня, столична команда вирушила на літній навчально-тренувальний збір. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт клубу. Читайте також: З Першої ліги - до гранда: "Динамо" несподівано підписало молодого воротаря Хто поїхав на збори: склад "Динамо" Маршрут "біло-синіх" пролягає через Молдову: спочатку команда дістанеться автобусом до Кишинева, звідки літаком вилетить до Австрії. Тренерський штаб на чолі з Ігорем Костюком узяв на австрійський збір 34 футболісти. Повний список гравців виглядає так:
- Воротарі: Нещерет, Ольховий, Суркіс, Манько.
- Захисники: Попов, Біловар, Михавко, Дубінчак, Вівчаренко, Тіаре, Гусєв, Захарченко, Дикий, Коробов, Малиш, Тимчик.
- Півзахисники: Бражко, Буяльський, Волошин, Герич, Кабаєв, Лонвейк, Михайленко, Огундана, Осипенко, Піхальонок, Редушко, Рубчинський, Саленко, Торрес, Шапаренко, Ярмоленко.
- Нападники: Герреро, Пономаренко.
- 20.06. "Славія" (Прага, Чехія)
- 24.06. "Жиліна" (Словаччина)
- 28.06. "Вєчиста" (Краків, Польща)
- 2.07. суперник уточнюється
- 3.07. ЛАСК (Лінц, Австрія)
- "Жиліна" (Словаччина)
- "Воєводина" (Сербія)
- "Університатя Клуж" (Румунія)
- "Алюміній" (Словенія)
- "Деррі Сіті" (Ірландія)
- "Вестрі" (Ісландія)