Пожежу зафіксували на даху Успенського собору Росіяни масовано атакувли Київ у ніч на понеділок, в результаті чого загорілись споруди на території Києво-Печерської лаври. А саме відомо про займання на даху Успенського собору. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дописи голови столичної МВА Тимура Ткаченка та мера Києва Віталія Кличка. "Загоряння на території Києво-Печерської Лаври. Пожежа на даху Успенського собору", - написав Кличко близько другої ночі. Читайте також: Засновник Москви міг бути похований в Києві: ексклюзивне інтерв'ю з директором Лаври Згодом голова МВА Києва Тимур Ткаченко розповів більш детально про НП на території святині. З'ясувалось, що пожежа сталась внаслідок прямого влучання. "Підтверджено займання споруд на території Києво-Печерської Лаври. Попередньо - внаслідок прямого влучання. Наразі зʼясовуємо ступінь шкоди, якої завдали росіяни. Здійснюються заходи щодо локалізації в межах безпекових протоколів", - йдеться у повідомленні чиновника. Оновлено о 2:13 Голова МВА Києва Тимур Ткаченко додав, що на території Києво-Печерської лаври спалахнула сильна пожежа, яка призвела до суттєвих пошкоджень "Росіяни свідомо вдарили в серце однієї з найбільших християнських святинь!" - написав він. Обстріл Києва 15 червня Дрони та балістика РФ атакували столицю у ніч на понеділок. Вже відомо про перші подробиці наслідків - у столиці зафіксовано багато пожеж як житлових будинків, так і інших споруд, частина яких зазнала руйнувань. Бригади медиків направлені в райони столиці на допомогу на місця прямих влучань та падіння уламків збитих цілей. Також відомо про руйнування в одному з гуртожитків. Серед постраждалих районів Києва: Оболонський, Печерський, Подільский. Згодом очікується більше інформації про наслідки обстрілу столиці 15 червня.