Президент Фінляндії назвав справжню мету Росії щодо країн НАТО Війна в Україні може тривати ще кілька місяців. При цьому Росія, найімовірніше, не піде далі і не планує прямо нападати на НАТО. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив президент Фінляндії Александр Стубб фінському виданню Hufvudstadsbladet. Скільки ще триватиме війна За словами президента Фінляндії, бойові дії в Україні не зупиняться найближчим часом. Александр Стубб вважає, що війна продовжиться ще щонайменше три-чотири місяці. Фінський лідер прокоментував попередження деяких країн, зокрема Швеції, про можливу атаку Росії на одну з держав НАТО після встановлення миру в Україні. Президент назвав такі прогнози помилковими. "Я принципово не згоден. Мета Росії - ввести Європу та європейські країни у дисбаланс. Частина цієї гібридної операції - змусити самих європейців вірити в російську атаку. Як президент і головнокомандувач я не бачу жодних доказів", - сказав Стубб. Читайте також: Країна НАТО по сусідству з Росією дозволила розміщувати у себе "ядерку" Якою Росія залишиться навіть після поразки Александр Стубб наголосив, що стабільна та безпечна Росія критично важлива для Фінляндії. Разом з тим президент зробив декілька прогнозів:
- демократичною та відкритою країною Росія не стане навіть у разі програшу війни;
- найімовірніше, РФ залишиться ізольованою державою;
- економіка Росії й надалі відставатиме від розвинених країн.