UkraineNews

Росія масовано б'є по енергетиці Дніпропетровщини, є серйозні пошкодження

Частину об'єктів ворог атакував по кілька разів Російські війська другу добу поспіль безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру ДТЕК на Дніпропетровщині дронами та артилерією. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДТЕК. За даними компанії, на деяких об'єктах виникли пожежі. Частину з них ворог атакував по кілька разів. Пошкодження оцінюють як значні. Відновлювальні роботи тривають без упину. Читайте також: РФ атакувала ТЕС ДТЕК: є загиблий і поранений співробітник Нагадаємо, 8 червня РФ вдарила по чотирьох енергооб'єктах ДТЕК на Дніпропетровщині – десятки тисяч родин залишилися без світла. Після кожної атаки енергетикам вдавалося повертати електропостачання. У лютому ворог атакував дроном службовий автобус із шахтарями ДТЕК у Тернівці – загинули 12 людей. Це стало найбільшою одночасною втратою компанії з початку повномасштабного вторгнення.