Ворог намагається будувати дублери, але це не рятує Логістика окупантів на півдні України опинилися у критичному стані через значні пошкодження ключових автомобільних мостів. Ворог вимушено будує дублюючу інфраструктуру, намагаючись утримати постачання своїх угруповань. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на моніторинговий канал "КіберБорошно" та Генеральний штаб ЗСУ. Що відомо про руйнування переправ На супутникових та знімках помітно, що міст через Північнокримський канал в районі Армянська, ймовірно, отримав критичні руйнування. Через це противник змушений був облаштувати насипну переправу в обхід цієї ділянки. На кадрах добре видно велике скупчення вантажних автомобілів, які стоять у черзі на в'їзд. У Генічеську міст отримав низку суттєвих пошкоджень, тому рух там наразі дозволено лише по одній смузі. У кадр потрапляє тільки легковій транспорт, вантажівок на об'єкті немає. Для підстраховки росіяни розгорнули поруч понтонний міст. Схожа картина зафіксована і на фото з Чонгара, де споруда також значно пошкоджена, а одну смугу закрили на ремонт. Легкові авто їдуть мостом, а от усю цивільну та військову вантажну логістику окупанти спрямували на сусідній понтон. Чиатйте також: Росіяни бояться висадки в Криму і посилюють оборону, - ВМС Навіщо окупанти будують дублікатори Біля Генічеська та Чонгара на знімках також помітили початок робіт зі спорудження насипних переправ за таким же принципом, як і в Армянську. Ворог готується до ймовірної повної втрати штатних мостів і намагається заздалегідь створити альтернативні шляхи. Нові понтони та насипи поки що утримують логістику ворога, але це суттєво знижує швидкість перекидання сил. Такі проблеми з переправами продовжують ускладнювати постачання всього російського угруповання на Херсонському та Кримському напрямках. Фото: мости на півдні України 19 червня (t.me/kiber_boroshno) ЗСУ уразили залізничні мости в Криму Проблеми з автомобільною логістикою супроводжуються новими точними ударами українських військових у тилу ворога. Протягом 18 червня та в ніч на 19 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України атакували низку стратегічних об'єктів росіян:
- Уражено залізничні мости в районах Роздольного та Владиславівки в Криму, які використовувалися для постачання окупаційної армії.
- Завдано ударів по пунктах управління БпЛА на Донеччині, Запоріжжі та Дніпропетровщині.
- Уражено склад паливно-мастильних матеріалів у Маріуполі та скупчення техніки в Сєвєродонецьку.