Віталій Сачко вилетів після першого ж матчу Перша ракетка України Віталій Сачко завершив виступи на Вімблдоні-2026, поступившись уже в першому раунді кваліфікації. Таким чином, вітчизняні гравці не будуть представлені в чоловічому одиночному турнірі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Читайте також: Українське дербі з присмаком реваншу: Калініна та Снігур влаштували битву в WTA Вімблдон-2026. Кваліфікація, 1-й раунд Віталій Сачко (Україна) – Сінтаро Мочізукі (Японія) – 3:6, 6:7 Як пройшла гра У чвертьфіналі кваліфікації Сачко (199-те місце у світовому рейтингу) протистояв 21-му сіяному відбору Сінтаро Мочізукі з Японії, який посідає 150-ту позицію у світовій класифікації. Матч тривав 1 годину 47 хвилин і завершився поразкою українського тенісиста у двох сетах. У першій партії японець повністю володів ініціативою, дозволивши Віталію забрати лише три гейми. Другий сет також розпочався за переваги Мочізукі, який повів у рахунку 4:2. Проте українець проявив характер, зумів відігратися та перевела партію на тай-брейк. У вирішальний момент напруженого протистояння японський тенісист усе ж таки дотиснув Віталія. Затяжна серія без основної сітки Для Сачка це була вже четверта спроба подолати відбіркову сітку трав'яного турніру Grand Slam у Великій Британії. Поки йому жодного разу не вдавалося вийти до основи на турнірах Великого шлему. Затяжна серія України без представництва в основній сітці чоловічого Вімблдону триває ще з 2018 року, коли на кортах Лондона виступав Сергій Стаховський. Раніше стало відомо, що легендарні сестри Вільямс зіграють на Вімблдоні-2026.